Teknoloji

Genel

Android

Android 11, Kesintisiz Güncellemeler’i Zorunlu Kılacak

Android 11'in kaynak kodları üzerinde çalışmalarını sürdüren geliştiriciler, Kesintisiz Güncellemeler özelliğinin zorunlu hale geleceğini ortaya çıkardılar. İlk kez 2016 yılında duyurulan Kesintisiz Güncellemeler, şu ana kadar opsiyonel bir özellikti.

Devamını Oku »

Motorola Moto G8 Power Lite Özellikleri ve Fiyatı

Motorola Moto G8 Power Lite, özellikleri ve fiyatı ile telefona ait görüntüler ortaya çıktı. G8 Power Lite fiyatı 189.99€ olması bekleniyor.

Devamını Oku »

Huawei’nin Yeni Akıllı Saati Watch GT 2e Gün Yüzüne Çıktı

Huawei'nin yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığı ve "Watch GT 2e" olarak isimlendirilen bu saatin, P40 serisi ile birlikte duyurulacağı iddia edildi. Kaynaklar, bu akıllı saatin bazı özelliklerini ve tasarımı da paylaştılar.

Devamını Oku »

Telefon Kırdıran Oyunun Yeni Sürümü Çıktı: aa 2

Bölümü son topta geçemeyince sinirleri alt üst eden, telefonu duvarlara attıran, insanların istemeden de yaratıcılıklarını ...

Devamını Oku »

Samsung, One UI 2.1 Güncellemesini Yeni Cihazlara Getiriyor

Samsung çok yakında yeni cihaz güncellemesi için hazırlık yapıyor. Kaynaklardan gelen ve kısmen doğrulanan bilgilere göre akıllı telefon devi Samsung, One UI 2.0 güncellemesini dört yeni telefon için kullanılır hale getiriyor. Zamanı belirsiz olan yeni güncellemenin destekleneceği cihazlar ise Galaxy S9, S10, Note9 ve 10 olarak bildirildi.

Devamını Oku »

Google Play Store’daki Karanlık Tema Tüm Android Cihazlarda

Bir süredir bazı Android cihazlarda kullanılabilir olan Google Play Store’un koyu teması, artık tüm Android cihazlara geldi. Haberimizde koyu temayı nasıl aktif edeceğinizi açıkladık.

Devamını Oku »

Huawei Y6 Pro 2019 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Huawei son zamanlarda yaptığı büyük atılımlar sayesinde oldukça fazla cihaz satmayı başardığını söylemek yanlış olmaz. ...

Devamını Oku »

Samsung Galaxy M10 incelemesi

Stratejisinde birkaç değişiklik yaptıktan sonra, Samsung sonunda düşük ve orta seviye pazarlara geri dönüş yapmaya ...

Devamını Oku »