Aç Kalan Güvercinlerin Viral Videosu

Korona virüs tüm insanları etkisi altında aldı ancak insanlarla beraber yaşamaya alışan hayvanlar da virüs salgınından etkilenmeye başladılar. Geçtiğimiz günlerde virüs salgını nedeniyle aç kalan maymunların yiyecek kapma kavgasını görmüştük. Şimdi ise virüs salgını nedeniyle insanlar sokaklara çıkmadığı için aç kalan güvercinlerin görüntüleri ortaya çıktı. 

İspanya’nın Benidorm şehri sokaklarında çekilen görüntülerde, elinde alışveriş arabası ile yürüyen bir kadının etrafına toplanmış onlarca güvercin görünüyor. Normal zamanlarda insanlar tarafından beslenen güvercinler, virüs salgını sonrasında aç kaldıkları için yiyecek paketleri olan kadını bir süre takip ediyorlar. 

 aç kalan güvercinler

Kadına saldırmadan sadece takip eden güvercinlerin videosu sosyal medyada yayınlandıktan kısa bir süre sonra viral oldu. Güvercinlerin kadını takip ettiği video Twitter’da yaklaşık 2 milyon görüntülenirken, binlerce insan tarafından paylaşıldı. 

Şehirlerde yaşayan ve insanlar tarafından beslenen hayvanlar, virüs salgını nedeniyle insanların sokaklara çıkmaması nedeniyle aç kalmaya başladılar. Bu nedenle virüs salgını boyunca benzer görüntülerle karşılaşmaya devam edeceğiz gibi görünüyor. 

Aç kalan güvercinlerin viral videosu

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ATAKAN YENİ MİSYON [ Misyon Atakan Yeni ] Atakan Yeni

Sizlerin de bildiği gibi teknoloji tükenmek bilmeden, yüksek bir hızla her gün gelişmeye ve değişmeye ...

Bağışıklık sistemini zayıflatıyor!

Bir canlının vücuduna yerleşen mikroorganizmalar doğuştan var olan bağışıklık sistemi mekanizması ve hücreleri ile vücutta karşılaşırlar. Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVİD-19 salgını bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. Bu süreçte bağışıklık sistemine en... >

Evde kalın ama bunlara dikkat edin

Uzmanlar, korona virüs salgınına karşı evde kalan bayanların meme kanserine karşı beslenme düzenlerine dikkat etmelerini, günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmeleri konusunda uyarıda bulundular. Korona virüs salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak gibi alınan önlemler nedeniyle fiziksel... >

Vodafone Evde İnternet Tarife ve Fiyatları – 2020

Türkiye'de hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Vodafone, evden internet paketleriyle de hizmet veriyor. Peki Türk Telekom ve Turkcell'e alternatif olarak Vodafone'un evden internet tarife ve ücretleri ne düzeyde? Gelin birlikte bakalım.

Online Çeviri Yapmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 10 Site

İngilizce başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde konuşulan diller arasında kolayca çeviri yapabileceğiniz pek çok farklı online çeviri sitesi var. Sizin için en iyi 10 online çeviri sitesini listeledik ve öne çıkan özelliklerini anlattık.

Twitter CEO’sundan Koronavirüs ile Mücadeleye Rekor Bağış

Sosyal medya platformu Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, bugüne kadar dünya çapında 80 binden fazla insanın yaşamına mal olan koronavirüs salgını ile mücadele için 1 milyar dolar bağışta bulunacağını açıkladı.