Atakan Yeni Kimdir ? Ne Yapar ? Hakim Olunan Alanlar Nelerdir ?

ATAKAN YENİ KİMDİR?
5 yılı aşkın süredir sektör içerisinde edindiğim deneyimler ve 7 kişilik tecrübeli kişilerden oluşan ekibimle birlikte profesyonel, çözüm odaklı ve güvenilir bir hizmet arayışında olan kişilerin beklentilerini karşılamak amacı ile bu siteyi oluşturdum. 5 yıldan fazla bir zamanımı bu sektör içerisine ayırarak ve bu alanda yoğun bir çaba sarf ederek oluşturduğum tüm bilgi birikimlerini ve tecrübelerini değerli müşterilerimle birlikte paylaşarak siz değerli müşterilerimin çalışmalarını en verimli şekilde desteklemek istiyorum. ‘ En iyisi ‘ olma yolunda durmak bilmeden kendimi geliştirmeye devam ederek ‘’ Atakan Yeni ‘’ markasını, bulunduğum sektör içerisinde en yükseklere taşıyorum. Müşterilerime yüksek kaliteli hizmet sunmaya devam ederken, her geçen gün deneyim havuzuma katkı sağlamaya ve daha başarılı bir Webmaster olma yolunda ilerlemeye devam ediyorum.
Atakan Yeni ve 7 kişilik profesyonel ekibi olarak müşterilerimiz ile birlikte başarılı bir işbirliği içerisinde hareket ederek, yoğun talep trafiğinde dahi tüm taleplerin her birini yüksek özenle birlikte değerlendirip, müşterilerimizin isteklerine en uygun stratejiyi oluşturarak çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Ekibim ile birlikte disiplinli, koordineli ve müşterilerimizle uyumlu bir süreç geçirmenin meyvelerini toplayarak, kalitemizden hiç bir ödün vermeyen, her bütçeye uygun hizmetlerimiz ile birlikte müşterilerimizin desteği ve ilgisini toplayarak sektör içerisinde şahlanmaya devam ediyoruz.
‘’ Araştırmak, bilgi edinmek ve bilgi paylaşmak, öğrenmeye açık olmak ve keşfettiklerini geliştirebilmek kişiyi başarıya ulaştırır ‘’ ideolojimle birlikte ilerliyorum ve her zaman bu ilke doğrultusunda yaptığım işlerde keyifle ilerledim, siz de yürüdüğünüz yolun daha keyifli ilerlemesini istiyorsanız size bunu tavsiye ederim. Webmaster Atakan Yeni markası olarak Dijitals & Elemango & WelcomeToTurkey & Keyfİstanbul markalarını büyüterek global olarak tanınmayı hedefliyor ve bu süreç içerisinde siz kıymetli ziyaretçilerimin de desteğini görmeyi bekliyorum.

Peki Atakan Yeni ve Ekibinin Hakim Olduğu Alanlar Nelerdir?

Keyif alarak yaşayabileceğim bir ticari alanda olmaktan oldukça hoşnut oluyorum. Ben ve ekibim oldukça geniş domain portföyüne sahibiz. Bu yazıyı okuyan değerli araştırmacılar, eğer sizde marka potansiyeli taşıyan ve akılda kalıcı bir proje için atak yapmak istiyor ve buna uygun bir domain bulmak istiyorsanız, jenerik bir domaine sahip olarak çalışmalarınızı bu şekilde ilerletmek istiyorsanız, keyword bir domain bulmak istiyorsanız ya da çok hakim olmasanız dahi farklı domainler hakkında bir deneyime sahip olmak istiyorsanız ben ve ekibim ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda domain takibi, backorder, seo, optimizasyon, arge vb. bir çok alanda da irtibata geçerek destek alabilir ve dilerseniz çözüme kavuşabileceğiniz güvenilir bir ekiple keyifli bir süreç ilerleterek bir çok avantaja sahip olacağınız uygun tekliflerden yararlanabilirsiniz

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ATAKAN YENİ MİSYON [ Misyon Atakan Yeni ] Atakan Yeni

Sizlerin de bildiği gibi teknoloji tükenmek bilmeden, yüksek bir hızla her gün gelişmeye ve değişmeye ...

Bağışıklık sistemini zayıflatıyor!

Bir canlının vücuduna yerleşen mikroorganizmalar doğuştan var olan bağışıklık sistemi mekanizması ve hücreleri ile vücutta karşılaşırlar. Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVİD-19 salgını bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. Bu süreçte bağışıklık sistemine en... >

Evde kalın ama bunlara dikkat edin

Uzmanlar, korona virüs salgınına karşı evde kalan bayanların meme kanserine karşı beslenme düzenlerine dikkat etmelerini, günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmeleri konusunda uyarıda bulundular. Korona virüs salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak gibi alınan önlemler nedeniyle fiziksel... >

Vodafone Evde İnternet Tarife ve Fiyatları – 2020

Türkiye'de hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Vodafone, evden internet paketleriyle de hizmet veriyor. Peki Türk Telekom ve Turkcell'e alternatif olarak Vodafone'un evden internet tarife ve ücretleri ne düzeyde? Gelin birlikte bakalım.

Online Çeviri Yapmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 10 Site

İngilizce başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde konuşulan diller arasında kolayca çeviri yapabileceğiniz pek çok farklı online çeviri sitesi var. Sizin için en iyi 10 online çeviri sitesini listeledik ve öne çıkan özelliklerini anlattık.

Twitter CEO’sundan Koronavirüs ile Mücadeleye Rekor Bağış

Sosyal medya platformu Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, bugüne kadar dünya çapında 80 binden fazla insanın yaşamına mal olan koronavirüs salgını ile mücadele için 1 milyar dolar bağışta bulunacağını açıkladı.