ATAKAN YENİ MİSYON [ Misyon Atakan Yeni ] Atakan Yeni

Sizlerin de bildiği gibi teknoloji tükenmek bilmeden, yüksek bir hızla her gün gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Atakan Yeni ve kadrosu da bu teknoloji çağının içerisinde hızla evrimleşmeye ve büyümeye devam ederken müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm bu değişim ve gelişimleri hizmet olarak sunmaya devam ediyorlar.
5 yılı aşkın süredir dijital sektör içerisinde bulunan ve asla hakim olduğu kadarıyla yetinmeyip sürekli kendi gelişimini sürdüren Atakan Yeni ve 7 kişilik profesyonel ekibi her türlü domain, web yazılımı ve seo hizmetlerini, müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yüksek özveriyle, yoğun dikkatle ve keyifli bir iletişim ile birlikte baştan sona uyumlu iş birliği içerisinde başarılı bir süreç ilerleterek, müşterilerine huzurlu bir çözüm keyfi sunmak adına bu siteyi oluşturdular.
Arge projelerinde ağırlıklı çalışmalarda bulunan ve ürettiği projelerin optimizasyonunu sağlayan Atakan Yeni ve profesyonel ekibinin uzun süredir kazanım edindiği ve müşteri memnuniyeti için geliştirmiş bulunduğu her çeşit domain, arge, optimizasyon, seo, yazılım, web tasarım ve grafik tasarım hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bunlarla birlikte ihtiyacınız olan her türlü bilgiye Atakan Yeni ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.
Webmaster olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Atakan Yeni ve ekibi bu yolda ki süreçlerinde, siz kıymetli müşterilerine sundukları hizmet kalitesinin ve hizmet verimliliğinin en iyisi olmasını kendilerine hedef edinip, gelişimlerini hızla sürdürmektedirler. Atakan Yeni ve 7 kişilik profesyonel ekibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir donanıma sahiptirler, müşteri memnuniyetine yüksek önem verirler, gelişmeleri yakından takip ederek sizler için en verimli çözüme odaklıdırlar bu sebeple müşterilerinden gelen tüm geri dönüşlere açıklardır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bağışıklık sistemini zayıflatıyor!

Bir canlının vücuduna yerleşen mikroorganizmalar doğuştan var olan bağışıklık sistemi mekanizması ve hücreleri ile vücutta karşılaşırlar. Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVİD-19 salgını bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. Bu süreçte bağışıklık sistemine en... >

Evde kalın ama bunlara dikkat edin

Uzmanlar, korona virüs salgınına karşı evde kalan bayanların meme kanserine karşı beslenme düzenlerine dikkat etmelerini, günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmeleri konusunda uyarıda bulundular. Korona virüs salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak gibi alınan önlemler nedeniyle fiziksel... >

Vodafone Evde İnternet Tarife ve Fiyatları – 2020

Türkiye'de hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Vodafone, evden internet paketleriyle de hizmet veriyor. Peki Türk Telekom ve Turkcell'e alternatif olarak Vodafone'un evden internet tarife ve ücretleri ne düzeyde? Gelin birlikte bakalım.

Online Çeviri Yapmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 10 Site

İngilizce başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde konuşulan diller arasında kolayca çeviri yapabileceğiniz pek çok farklı online çeviri sitesi var. Sizin için en iyi 10 online çeviri sitesini listeledik ve öne çıkan özelliklerini anlattık.

Twitter CEO’sundan Koronavirüs ile Mücadeleye Rekor Bağış

Sosyal medya platformu Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, bugüne kadar dünya çapında 80 binden fazla insanın yaşamına mal olan koronavirüs salgını ile mücadele için 1 milyar dolar bağışta bulunacağını açıkladı.

Atakan Yeni Kimdir ? Ne Yapar ? Hakim Olunan Alanlar Nelerdir ?

ATAKAN YENİ KİMDİR? 5 yılı aşkın süredir sektör içerisinde edindiğim deneyimler ve 7 kişilik tecrübeli ...