Atakan Yeni Neler Yapar ? Webmaster Atakan Yeni Yorumluyor

Atakan Yeni; dijital dünyada profesyonel manada yardım alınabilecek, web yazılım alanında her türlü destek ve çözüm önerileri geliştiren, geri bildirim hususunda son derece hassas ve uzman ekibiyle işbaşında, her bütçeye uygun ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir teknoloji çağı gelişimcisidir. Günümüzde teknolojinin baş döndürücü bir hızla ilerlemesi, dijital dünyada yer alan anlık gelişmelerin ve ilerlemelerin takip zorluğu bu alandaki profesyonel yardımı gerekli kılmaktadır. Sürekli araştıran, öğrenen ve bu sayede gelişen Atakan Yeni her geçen gün kendini yenilemekte ve dijital çözümleri anbean takip etmektedir.
Akılda kalıcı bir alan adına ve arama motorlarında daha üst bir sıralamaya sahip olmak maksadıyla uygun bir keyword domain seçmek istiyorsanız Atakan Yeni, bu alanda farkındalık oluşturan ve göze çarpan bir hizmet sunumu yapmaktadır. Bu alana ilişkin bütün sorunlara kalıcı çözümler getirilmekte ve sistemli geri bildirimle başarılı sonuçlar alınmaktadır.
Webmaster olma süreci son derece çetin ve çetrefilli yollardan geçer. Atakan Yeni, bu yolda kendini sürekli yenileyerek ve dijital hafızasında yeni oluşumlara yer açarak kaliteli ve donanımlı webmaster olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.
Atakan Yeni sunmuş olduğu hizmetlere yönelik çıkan pürüzlerde ve sorunlarda uzman ekibiyle anında destek vermekte ve yaptığı Ar&Ge çalışmaları sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Optimizasyon kelimesini hizmet standartları hususunda her daim öncül hedef haline getiren Atakan Yeni, SEO alanında yaptığı çalışmalarla ve verdiği hizmetle ön planda olmak için tüm gereklilikleri yerine getirmektedir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ATAKAN YENİ MİSYON [ Misyon Atakan Yeni ] Atakan Yeni

Sizlerin de bildiği gibi teknoloji tükenmek bilmeden, yüksek bir hızla her gün gelişmeye ve değişmeye ...

Bağışıklık sistemini zayıflatıyor!

Bir canlının vücuduna yerleşen mikroorganizmalar doğuştan var olan bağışıklık sistemi mekanizması ve hücreleri ile vücutta karşılaşırlar. Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVİD-19 salgını bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. Bu süreçte bağışıklık sistemine en... >

Evde kalın ama bunlara dikkat edin

Uzmanlar, korona virüs salgınına karşı evde kalan bayanların meme kanserine karşı beslenme düzenlerine dikkat etmelerini, günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmeleri konusunda uyarıda bulundular. Korona virüs salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak gibi alınan önlemler nedeniyle fiziksel... >

Vodafone Evde İnternet Tarife ve Fiyatları – 2020

Türkiye'de hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Vodafone, evden internet paketleriyle de hizmet veriyor. Peki Türk Telekom ve Turkcell'e alternatif olarak Vodafone'un evden internet tarife ve ücretleri ne düzeyde? Gelin birlikte bakalım.

Online Çeviri Yapmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 10 Site

İngilizce başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde konuşulan diller arasında kolayca çeviri yapabileceğiniz pek çok farklı online çeviri sitesi var. Sizin için en iyi 10 online çeviri sitesini listeledik ve öne çıkan özelliklerini anlattık.

Twitter CEO’sundan Koronavirüs ile Mücadeleye Rekor Bağış

Sosyal medya platformu Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, bugüne kadar dünya çapında 80 binden fazla insanın yaşamına mal olan koronavirüs salgını ile mücadele için 1 milyar dolar bağışta bulunacağını açıkladı.