ATAKAN YENİ Neler Yapar ? Webmaster Atakan Yeni

5 yılı aşkın bir süredir dijital alanda eğitimler alıyorum ve tecrübeler biriktiriyorum. Tüm bu bilgi birikimini ve tecrübeleri aktarmak ve hizmete dökmek için bu web siteyi oluşturdum. Çözüm odaklı çalışma prensibine sahip bir webmasterım ve arge, seo, tüm domain türleri, optimizasyon, web site tasarımı, grafik tasarımı ve daha bir çok alanda yüksek kaliteli hizmetler sunuyorum. 7 kişiden oluşan, profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahibim. Bizim için bu alanda hizmet sergilemek adına bir zaman sınırı yok. Temel ihtiyaçlarımız haricinde geri kalan süreçte keyifle sizlere hizmet sunuyoruz. Keyifli bir yaşam sürebilmek adına hayallerimin peşinden gidiyorum ve bu sayede yolcuğum sizler gibi güzel insanlarla kesişiyor ve daha da renkleniyor. Tüm bunlarla birlikte doğam gereği sahip olduğum iletişim becerilerime ek olarak almış olduğum eğitimlerin de katkılarıyla müşterilerimle samimi, keyifli, anlayışlı, istekleri ve beklentileri hızlı analiz edebildiğim, yaratıcı ve özverili bir iletişim kuruyorum, disiplinli ve pratik bir çalışma disiplinine sahibim.
Her türlü maddi imkana sahip kişilerin iyi hizmetlerle sektöre ve kendi süreçlerine katkı sağlayabilmesi için uygun bir hizmet sağlıyorum fakat asla kaliteden ödün vermiyorum. Sunmuş olduğum tüm hizmet ve imkanlar yüksek kaliteye sahiptir.
‘’ Atakan Yeni ‘’ ismini en iyi marka değerine sahip olması adına geliştiriyorum ve geliştirmiş olduğum diğer markaları da global olarak en iyi yere taşımak için sizlerin desteğini bekliyorum.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bağışıklık sistemini zayıflatıyor!

Bir canlının vücuduna yerleşen mikroorganizmalar doğuştan var olan bağışıklık sistemi mekanizması ve hücreleri ile vücutta karşılaşırlar. Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVİD-19 salgını bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. Bu süreçte bağışıklık sistemine en... >

Evde kalın ama bunlara dikkat edin

Uzmanlar, korona virüs salgınına karşı evde kalan bayanların meme kanserine karşı beslenme düzenlerine dikkat etmelerini, günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmeleri konusunda uyarıda bulundular. Korona virüs salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak gibi alınan önlemler nedeniyle fiziksel... >

Vodafone Evde İnternet Tarife ve Fiyatları – 2020

Türkiye'de hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Vodafone, evden internet paketleriyle de hizmet veriyor. Peki Türk Telekom ve Turkcell'e alternatif olarak Vodafone'un evden internet tarife ve ücretleri ne düzeyde? Gelin birlikte bakalım.

Online Çeviri Yapmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 10 Site

İngilizce başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde konuşulan diller arasında kolayca çeviri yapabileceğiniz pek çok farklı online çeviri sitesi var. Sizin için en iyi 10 online çeviri sitesini listeledik ve öne çıkan özelliklerini anlattık.

Twitter CEO’sundan Koronavirüs ile Mücadeleye Rekor Bağış

Sosyal medya platformu Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, bugüne kadar dünya çapında 80 binden fazla insanın yaşamına mal olan koronavirüs salgını ile mücadele için 1 milyar dolar bağışta bulunacağını açıkladı.

Atakan Yeni Kimdir ? Ne Yapar ? Hakim Olunan Alanlar Nelerdir ?

ATAKAN YENİ KİMDİR? 5 yılı aşkın süredir sektör içerisinde edindiğim deneyimler ve 7 kişilik tecrübeli ...