ATAKAN YENİ VİZYON ( Vizyon Atakan Yeni ) Atakan Vizyon

Atakan Yeni kendini geliştirmeyi seven, azimli, disiplinli, araştırmacı, çözüm odaklı ve yenilikleri seven yapıya hakim birisidir. Arge alanında sağlamış olduğu yoğun tecrübenin yanı sıra optimizasyon, domain, seo, web tasarım, grafik tasarım vb. bir çok alanda edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri müşterilerinin iyi bir çözüme ulaşabilmesi için kullanıma sunmuştur. Bu yönleri sayesinde müşterilerinin sahip olabileceği en iyi hizmeti onlara sunmak amacıyla bu sektör içerisinde hizmet vermektedir.
Webmaster olma yolunda dijital sektörde hızla yükselişe geçen Atakan Yeni, müşterilerine her bütçeye uygun hizmetlerle destek olmaktadır. Özellikle hayallerine giden yolda zaman sınırlaması tanımayan yapısı ile birlikte kendisine alanında uzmanlaşmış ve güvenilir 7 kişilik bir ekip kurmuştur. Bu ekip ile birlikte uzun süredir sağlam temelli bir iş iletişimi oluşturmuş ve ekip ile birlikte çalışma konusunda herhangi bir zaman sınırlaması tanımamaktadır.

Kurduğu iletişimde keyifli, uyumlu, insan psikolojisi ve ruh halini iyi analiz edebilen, insan isteklerini kolayca çözümleyebilen birisi olan Atakan Yeni, müşterileri ile keyifli ve sağlıklı bir ikili iletişim kurar ve bu özellikleri ile birlikte müşterilerine hızlı ve memnuniyet oluşturan çözümlere kavuşturur.
Teknoloji sektöründe ki yerinden asla taviz vermeden ilerleyen Atakan Yeni oluşturmuş olduğu marka değerlerini daha global bir yerde görmeyi ve sektör içerisinde her gün bir önce ki gün olduğu yerden daha ileride yer alacağını planlıyor.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bağışıklık sistemini zayıflatıyor!

Bir canlının vücuduna yerleşen mikroorganizmalar doğuştan var olan bağışıklık sistemi mekanizması ve hücreleri ile vücutta karşılaşırlar. Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVİD-19 salgını bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. Bu süreçte bağışıklık sistemine en... >

Evde kalın ama bunlara dikkat edin

Uzmanlar, korona virüs salgınına karşı evde kalan bayanların meme kanserine karşı beslenme düzenlerine dikkat etmelerini, günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmeleri konusunda uyarıda bulundular. Korona virüs salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak gibi alınan önlemler nedeniyle fiziksel... >

Vodafone Evde İnternet Tarife ve Fiyatları – 2020

Türkiye'de hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Vodafone, evden internet paketleriyle de hizmet veriyor. Peki Türk Telekom ve Turkcell'e alternatif olarak Vodafone'un evden internet tarife ve ücretleri ne düzeyde? Gelin birlikte bakalım.

Online Çeviri Yapmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 10 Site

İngilizce başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde konuşulan diller arasında kolayca çeviri yapabileceğiniz pek çok farklı online çeviri sitesi var. Sizin için en iyi 10 online çeviri sitesini listeledik ve öne çıkan özelliklerini anlattık.

Twitter CEO’sundan Koronavirüs ile Mücadeleye Rekor Bağış

Sosyal medya platformu Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, bugüne kadar dünya çapında 80 binden fazla insanın yaşamına mal olan koronavirüs salgını ile mücadele için 1 milyar dolar bağışta bulunacağını açıkladı.

Atakan Yeni Kimdir ? Ne Yapar ? Hakim Olunan Alanlar Nelerdir ?

ATAKAN YENİ KİMDİR? 5 yılı aşkın süredir sektör içerisinde edindiğim deneyimler ve 7 kişilik tecrübeli ...