Epic Store’da Gelecek Hafta Hangi Oyunlar Ücretsiz Olacak?

Epic Games Store, Steam ile olan mücadelesinde ücretsiz sunduğu oyunlarla öne çıkıyor. Her hafta 2 tane oyunu ücretsiz olarak sunmaya devam eden Epic Games Store, bu haftaki oyunlarla dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. 

2018 yılının aralık ayından bu yana faaliyet gösteren Epic Games Store’un bazı haftalar oldukça özel oyunlar verdiği biliniyor ve bu hafta, o haftalardan biri olacak gibi. Resmi duyuruya göre bu haftanın ücretsiz oyunları Watch Dogs ve The Stanley Parable olacak. 

Watch Dogs ve The Stanley Parable, Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunulacak:

Watch Dogs

Epic Games Store’da bu hafta ücretsiz sunulacak olan oyunlardan Watch Dogs’un Steam’deki fiyatı 135 TL iken The Stanley Parable’ın fiyatıysa 24 TL. Bu da oyuncuların toplamda 159 TL fiyat etiketi olan iki oyunu hiçbir ödeme yapmadan hesabına ekleyebileceği anlamına geliyor. 

Watch Dogs nasıl bir oyun?

Aksiyon/macera türünde bir oyun olan Watch Dogs 2014 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Bilgisayar korsanı olan Aiden Pearce isimli ana karakterle oynadığınız bu oyunda amacınız geçmişte ailenize saldıran saldırganlardan intikam almak.

The Stanley Parable nasıl bir oyun?

İnteraktif kurgu türündeki bir video oyunu olan The Stanley Parable, Davey Wreden tarafından tasarlanmış ve 2011 yılında çıkış yapmıştı. İkilemler arasında gidip geleceğiniz bu oyunda ana karakter Stanley’i yönlendireceksiniz.

Steam’in Resmi İnternet Sayfasından Epic Games’e Karşı Skandal İfadeler

Epic Games Store’un ücretsiz oyunlarını perşembe günleri kullanıcılarına sunduğunu düşündüğümüzde bu iki oyun da 19 Mart 2020 tarihinde hesaba eklenebilir şekilde Epic Games Store’da olacak. Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu oyunları haftalık olarak sizlerle paylaştığımız yazımıza buradan ulaşabilir ve oyunlar ücretsiz olduğu anda bu haberimizdeki adımları uygulayarak oyunlara sahip olabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Steam Fiyatı 41 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam, bugüne dek 41 TL'ye sattığı Autobahn Police Simulator isimli bir oyunu ücretsiz yaptı. 7 Nisan'a kadar faydalanabileceğiniz bu kampanya, evlerinizde oturduğunuz şu günlerde sizleri bir polis memurunun hayatına sokacak.

The Witcher 4’te Oyuncuların Görmek İstediği 7 Şey

Netflix'in The Witcher dizisiyle birlikte tekrar popüler hâle gelen The Witcher oyunlarına yakın gelecekte bir yenisi daha eklenebilir. Peki oyuncular The Witcher 4'te neler görmek istiyor? Gelin bu soruya 7 alt başlıkta yanıt arayalım.

EA, E-Spor Etkinliklerini ‘Corona’ Sebebiyle Askıya Aldı

Corona virüsü salgını, dünya genelinde önemli etkinlikleri etkilemeye devam ediyor. Electronic Arts, bugün tüm canlı e-spor etkinliklerini Corona virüsü salgını nedeniyle askıya aldığını duyurdu.

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncuyu Aştı

Activision, yaptığı açıklamayla 15 milyon kişinin yeni Call of Duty: Warzone’u oynadığını açıkladı. Bu battle royale modu çıkalı yalnızca birkaç gün olmasına rağmen oldukça iyi bir oyuncu sayısına ulaşıldı.

The Witcher 3 İçin Geliştirilen Harika Doku Modu

Polonya merkezli oyun geliştiricisi CD Projekt Red tarafından 5 yıl önce piyasaya sürülen The Witcher 3, halen birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Ayrıca bazı mod geliştiricileri de oyunun nispeten yaşlanan grafikleri üzerinde çalışıyor.

Horizon Zero Dawn, Geniş Açı Desteğiyle Gelecek

2017'de PlayStation 4'e özel bir oyun olarak piyasaya sunulan Horizon Zero Dawn, önümüzdeki yaz aylarında PC platformuna gelecek. Ortaya çıkan yeni bir ekran görüntüsü ise oyunun ultra geniş açıyı (3440 x 1440) destekleyeceğini gösteriyor.