Steam Fiyatı 41 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman çeşitli oyun kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar kapsamında bazı oyunlar da oyunlara ait ek paketler de ücretsiz olarak sunuluyor. Şimdi yeni bir kampanya daha başlatan Steam, 2015 yılında piyasaya sürülen bir simülasyon oyununu ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Steam’in ücretsiz olarak sunmaya başladığı bu oyunun ismi Autobahn Police Simulator. Adından da anlaşılabileceği üzere otobanda bir polis memuru olacağımız bu oyunda, hız limitini aşanları yakalayacak, kazalara müdahale edeceğiz. Oyun, özellikle de evlerinizde kalmak zorunda olduğunuz şu günlerde saatlerinizi keyifli geçirebileceğiniz bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Autobahn Police Simulator

Türkiye’deki oyunseverler, araç temalı oyunları seviyorlar. Bu bağlamda yarış oyunlarının yanı sıra Euro Truck Simulator gibi simülatör oyunlarının da ülkemizde hayli popüler olduğu yadsınamaz bir gerçek. İşte Autobahn Police Simulator de sizleri böyle bir araba simülasyonunun içerisine sokacak. Dilerseniz hemen, oyunun sahip olduğu detaylara yakından bakalım.

Mount & Blade 2: Bannerlord, 2020’de Steam’de En İyi Çıkış Yapan Oyun Oldu

Autobahn Police Simulator oyununda kendi karakterinizi oluşturabiliyorsunuz. 3 farklı araçtan birini seçebileceğiniz oyunda araç araması yapabiliyor, eskort olabiliyor ve trafiğin olağan akışına doğrudan müdahale edebiliyorsunuz.

Autobahn Police Simulator

Autobahn Police Simulator’e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu. Dolayısıyla sizlerin de bir Steam hesabı olduğunu varsayarak doğrudan oyunu nasıl Steam kütüphanenize ekleyeceğinize bakalım.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Autobahn Police Simulator‘ün Steam sayfasına erişin.
  • Söz konusu sayfada “Hesaba Ekle” olarak isimlendirilen bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada söz konusu oyunun hesabınıza eklendiğine dair bir mesaj alıyorsunuz.
  • Steam kütüphanenize erişin ve oyunu indirin. Artık Avrupa polisi olmak için hazırsınız demektir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Epic Store’da Gelecek Hafta Hangi Oyunlar Ücretsiz Olacak?

Epic Games Store, ücretsiz oyunlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Gelecek haftanın ücretsiz oyunları Watch Dogs ve The Stanley Parable olarak açıklandı. Gelin detaylara yakından bakalım.

The Witcher 4’te Oyuncuların Görmek İstediği 7 Şey

Netflix'in The Witcher dizisiyle birlikte tekrar popüler hâle gelen The Witcher oyunlarına yakın gelecekte bir yenisi daha eklenebilir. Peki oyuncular The Witcher 4'te neler görmek istiyor? Gelin bu soruya 7 alt başlıkta yanıt arayalım.

EA, E-Spor Etkinliklerini ‘Corona’ Sebebiyle Askıya Aldı

Corona virüsü salgını, dünya genelinde önemli etkinlikleri etkilemeye devam ediyor. Electronic Arts, bugün tüm canlı e-spor etkinliklerini Corona virüsü salgını nedeniyle askıya aldığını duyurdu.

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncuyu Aştı

Activision, yaptığı açıklamayla 15 milyon kişinin yeni Call of Duty: Warzone’u oynadığını açıkladı. Bu battle royale modu çıkalı yalnızca birkaç gün olmasına rağmen oldukça iyi bir oyuncu sayısına ulaşıldı.

The Witcher 3 İçin Geliştirilen Harika Doku Modu

Polonya merkezli oyun geliştiricisi CD Projekt Red tarafından 5 yıl önce piyasaya sürülen The Witcher 3, halen birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Ayrıca bazı mod geliştiricileri de oyunun nispeten yaşlanan grafikleri üzerinde çalışıyor.

Horizon Zero Dawn, Geniş Açı Desteğiyle Gelecek

2017'de PlayStation 4'e özel bir oyun olarak piyasaya sunulan Horizon Zero Dawn, önümüzdeki yaz aylarında PC platformuna gelecek. Ortaya çıkan yeni bir ekran görüntüsü ise oyunun ultra geniş açıyı (3440 x 1440) destekleyeceğini gösteriyor.