PewDiePie, Sahte Bir Oyuncuyu Anlamanın Yolunu Açıkladı

En fazla aboneye sahip YouTuber olan Felix Kjellberg, nam-ı diğer PewDiePie, zaman zaman yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla eleştiri oklarının hedefinde kalsa da, sosyal medya dünyasının en sevilen simalarından biri.

İsveçli YouTuber, kanalında yayınladığı son videosunda, altı yarışmacının aralarından hangisinin ‘sahte oyuncu’ olduğunu tahmin etmeye çalıştığı bir içeriği yorumladı. Video sırasında geçmişine dair bazı anılar paylaşan PewDiePie, İsveç’te büyüdüğünü ve video oyunları oynadığını herkesten gizlemek zorunda kaldığını söyledi.

“Gençken hatırlıyorum, insanlara bir oyuncu olduğumu söylemekten çekinirdim. Çünkü sosyal becerilerden yoksun gibi görünmek istemezdim. Yargılanmaktan çekinirdim. Şimdi insanlar oyuncu olmaktan hoşlanıyor” diyen ünlü isim, daha sonra sahte bir oyuncunun nasıl tespit edileceği ile ilgili kendince çok önemli bir tüyo verdi.

pewdiepie youtube video

“Birisinin sahte bir oyuncu olup olmadığını anlamanın en harika yolu nedir biliyor musunuz? Ondan, en sevdiği Dark Souls oyunlarını sıralamasını iste. Ya da genel olarak sadece en sevdiği Dark Souls oyununu sor. Eğer Dark Souls 2’yi seçerse veya en üste koyarsa, bil ki o sahte bir oyuncudur” ifadelerini kullanan PewDiePie, bu sözlerle grafikleri yönünden bekleneni vermediği için kötü eleştiriler alan Dark Souls 2’den hiç haz etmediğini göstermiş oldu.

YouTube’a Geri Dönen PewDiePie, Kanal İçeriğini Değiştirmeyi Planlıyor

Geçtiğimiz ağustos ayından itibaren kanalında Minecraft videoları yayınlayan İsveçli YouTuber, bir anlamda köklerine geri dönmüştü. PewDiePie’ın geçtiğimiz günlerde 4 aylık bir aranın ardından yayınladığı ilk Minecraft videosu, sadece iki gün içinde 8 milyona yakın görüntüleme almıştı. 

PewDiePie’ın yayınladığı son videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

TikTok, Android’de 1 Milyar İndirmeye Ulaştı

Sosyal medya platformu denince ilk akla gelenlerden olan TikTok artık daha büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Çin merkezli platform, Android işletim sisteminin uygulama mağazası Play Store'da 1 milyar indirme barajını aştı.

Instagram Web Sürümüne Canlı Yayın İzleme Özelliği Geldi

Koronavirüs nedeniyle insanların evlerinde kaldığı bu günlerde eskisine nazaran daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Instagram, web sürümü için canlı yayın izleme desteği sunmaya başladı.

WhatsApp Görüntülü Grup Sohbetleri Artık Daha Kolay

Görüntülü grup sohbetleri özelliğini 2018 yılında desteklemeye başlayan WhatsApp, bu özelliğini daha kolay kullanılabilir hale getiriyor. Bundan sonra görüntülü grup sohbetleri çok daha kolay bir şekilde başlatılabilecek.

Microsoft Hesabı Nasıl Açılır, Ne İşe Yarar?

Eskiden yalnızca bir e-posta hesabı olarak kullanılan Hotmail, Outlook ve Windows Live hesapları, artık pek çok uygulamayı aynı anda kullanmanızı sağlayan Microsoft hesaplarına dönüştü. Peki Microsoft hesabı nasıl açılır, ne işe yarar ve hangi program ve uygulamalarda kullanılır? Gelin temel seviyeden konuya dair tüm bilgileri anlatalım.

Sosyal Medya Trolü Nedir, Kimdir, Nasıl Başa Çıkılır?

Troller dikkat verdiğiniz zaman güçlenerek size ve topluma zarar veren paylaşımlar yapar, herhangi bir ilgi göstermez ve görmezden geldiğinizde ise ise çoğunlukla geri çekilirler. Sosyal medyadaki troller ile nasıl bir strateji izleyerek başa çıkabileceğinizi gelin bu yazıda etraflıca inceleyelim.

2020 En İyi 10 Youtube Video İndirme Uygulaması

Youtube, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İşte bu blog yazımızda sizlere en iyi Youtube video indirme uygulaması konusunda bilgiler vereceğiz.